Mēs sabiedrībā

Mēs sabiedrībā

Tā kā SIA “ABORA” vienmēr tiecas uz attīstību un labklājību, ir svarīgi apzināties savu lomu sabiedrībā un ekonomikā. Šī iemesla dēļ SIA “ABORA” vēlas atbalstīt tādas biedrības, kurām ir līdzīgi mērķi un ideoloģija – motivēt, lai veicinātu sabiedrības izaugsmi.

Mēs atbalstām

SIA “ABORA” atbalsts aptver visdažādākās jomas, kas ir būtiskas arī Latvijas attīstībai. Tās  sevī ietver zinātni (“Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds”), sportu, kā arī tādas bezpeļņas organizācijas kā bāreņu biedrība “SAULES BĒRNI”, Latvijas Bērnu bāreņu fonds un “Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas Katoļu draudze”.

  1. Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas Katoļu draudze”.
  2. Biedrība “TAN” KARATE-DO LATVIJĀ.
  3. Biedrība “Basketbola klubs “VEF Rīga”.
  4. Biedrība “LATVIJAS BOBSLEJA UN SKELETONA FEDERĀCIJA”.
  5. Biedrība “Latvijas Jātnieku federācija”.
  6. Džudo klubs “KYODAI”.
  7. Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds”.
  8. Biedrība Latvijas basketbola savienība.
  9. Bāreņu biedrība “SAULES BĒRNI”.
  10. Latvijas Bērnu bāreņu fonds.

Mūsu sasniegumi

Kā zināms, jebkura biznesa darbība, tātad arī būvniecība iet roku rokā ar vietēja mēroga, kā arī starptautiskiem konkursiem. Šajā situācijā SIA”ABORA” nav izņēmums, SIA”ABORA” regulāri apliecina savu konkurētspēju un kvalitāti savā darbā, ko pierāda tādi apbalvojumi kā 3.vieta “Gada labākā būve Latvijā 2012″ nominācijā “Rekonstrukcija”, 3.vieta “Gada labākā būve Latvijā 2012″ nominācijā “Inženierbūve”, kā arī 1.vieta “Gada labākā būve Latvijā 2012″ nominācijā “Jaunbūve”.

Gada Buve Gada Buve Gada Buve